Jak zarabiać więcej w Programach Partnerskich?

Zapisałeś się do Programu Partnerskiego, działasz i promujesz produkty z oferty tego PP, jednak nic się nie dzieje, prowizje nie wpływają na Twoje konto i tracisz motywację do działania. Myślisz sobie jak to robią inni partnerzy, że zarabiają nawet 5000 zł miesięcznie w PP, co muszę zmienić aby tak zarabiać?

Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć aby zarabiać więcej w Programach Partnerskich:

  1. Maskowanie linków partnerskich. Syndrom „psa ogrodnika” czyli „sam nie zje, drugiemu nie da” ma ogromne znaczenie dla osób działających w PP, ponieważ internauci, a szczególnie Ci, którzy potrafią rozpoznać jak wygląda link partnerski kasują ten fragment linku, w którym znajduje się id partnera i wejdą na stronę programu partnerskiego bezpośrednio i dokonają zakupu to prowizja nie zostanie naliczona partnerowi. Widzisz jak istotne jest maskowanie linków. Oczywiście istnieją narzędzia i techniki do ukrywania linków, które można wykorzystać.
  2. Pisanie artykułów. Pisanie artykułów w sieci dotyczących swojej niszy jest konieczne, aby rozwinąć swoją reputację w sieci jako specjalisty w danej dziedzinie. Możesz uzyskać największe korzyści nie tylko z pisania tych artykułów, ale także z publikowania ich popularnych serwisach z artykułami do przedruku. Artykuły z tych serwisów mogą umieszczać na swoich stronach inni webmasterzy i wydawcy e-zinów, dzięki temu Twoje artykuły zbudują zarówno Twoją reputację jak również zdobędziesz linki z innych stron internetowych, gdyż w artykule będą znajdować Twoje linki partnerskie.
  3. Odpowiednia nisza. Tworząc stronę skoncentruj się na jednej niszy, produkcie lub usłudze. Tworzenie zawartości strony zgodnie z wybraną niszą jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na uzyskanie większego ruchu na stronie www.
  4. Autoresponder. Autoresponder to bardzo ważne narzędzie, powinien być wykorzystywany przez każdego kro zajmuje się marketingiem i sprzedażą w sieci. Dzięki Autoresponderowi masz możliwość do wysyłania serii wiadomości e-mail do tych osób, które zapisały się na Twoją listę adresową, dzieje się to automatycznie bez Twojego udziału, jedyne co musisz zrobić to stworzyć kolejkę wiadomości.
  5. Lista adresowa. „Złoto internetu” tak się mówi w internecie o liście adresowej. Zacznij zbierać adresy e-mail na swojej stronie internetowej, oferując darmowe raporty, e-booki czy kursy ale tylko odwiedzającym, którzy podadzą swój adres e-mail przez umieszczony na stronie formularz. Mając taką listę masz stały kontakt z potencjalnymi klientami zainteresowanych daną tematyką strony, produktu lub usługi.
  6. Reklama. Mówi się że reklama to dźwignia handlu, więc reklamuj się gdzie możesz. Możesz się reklamować zarówno w wyszukiwarkach jak i w socjal mediach oraz na innych stronach. Są różne formy reklamy i rożne formy rozliczeń. Reklama przeważnie jest bardzo kosztowna, jednak odpowiednio przygotowana i zaplanowana może zwielokrotnić Twoje zarobki. Oczywiście na sukces ma wpływ również nisza oraz oferowany produkt lub usługo, a także prowizja.
  7. Pozycjonowanie. SEO (Search Engine Optimization) czyli pozycjonowanie sprawi, iż Twoja strona zacznie pojawiać się coraz to wyżej w wynikach wyszukiwarek, a tym samym zwiększy się ilość odwiedzin strony i ilość prowizji partnerskich. SEO to złożony i długotrwały proces, ale dobrze przeprowadzony przyniesie Ci bardzo wiele korzyści i to na dłuższy czas.
  8. Strona www. Własna strona, serwis czy blog to klucz do wysokich zarobków w PP. To dzięki stronie będzie w stanie zbierać adresy e-mail, umieszczać artykuły z linkami partnerskim, reklamować produkty lub usługi, zdobyć czołowe miejsca w wyszukiwarkach. Pamiętaj jednak, aby strona poruszała się wokół wybranej tematyki danej niszy. Jeżeli rozpoczniesz promocję produktów z innej, a szczególnie z zupełnie niepowiązanej tematycznie niszy to nie zadziała w takim wypadku stwórz nową stronę na dany temat.

Zastosowanie tych kilku elementów sprawi, że zaczniesz zarabiać więcej w Programach Partnerskich. Nie będzie to łatwe, ale na pewno się opłaci.

 
 

Share This Post

Leave a Reply

© 2023 PPstarter.pl. All rights reserved. ·
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie