Ceneo.pl

Program Partnerski Ceneo.plProgram Partnerski  Ceneo.pl jest przeznaczony dla blogów, stron tematycznych i specjalistycznych, portali rozrywkowych, a właściwie dla wszystkich stron, które chcą urozmaicić swój serwis internetowy i zarabiać na tym dodatkowo pieniądze.

Czym jest Ceneo.pl?

Ceneo.pl to porównywarka cen i jest największym serwisem tego typu w Polsce, należy również do czołówki serwisów Internetowych w naszym kraju. Użytkownicy serwisu mają dostęp do 8,5 miliona produktów, z których możesz wybrać  takie produkty, które będą tematycznie pasować do Twojej strony.

Co Ceneo.pl oferuje swoim partnerom?

  • 65% przychodów z przejścia na strony sklepów – średnio 0,20 zł za przeklik,
  • 65% prowizji za transakcje koszykowe na Ceneo.pl – zarobisz dodatkowo w momencie kiedy ktoś dokona zakupu na Ceneo.pl,
  • 90-dniowy czas życia pliku cookies – prowizją zapewnia każdy użytkownik, który w ciągu 90 dni wróci do nas po kliknięciu w reklamę Partnera,

Program partnerski Ceneo.pl oferuje również swoim partnerom pełny dostęp do wielu rozwiązań reklamowych.

Dostępne narzędzia

Bannery reklamowe, które idealnie wpasują się w standardowe miejsca reklamowe na stronie. Ceneo.pl oferuje ok. 1 500 kreacji w podziale na odpowiednie kategorie, podkategorie produktowe i wymiary.

Linki tekstowe, które przekierowują na konkretny dział, kategorię lub produkt. Możesz wygenerować dowolny link produktowy i umieścić go w wybranym przez siebie miejscu na stronie.

Rotatory, które dają możliwość wyboru jakie produkty, z której kategorii będziesz chciał wyświetlać na swojej stronie. W Programie Partnerskim Ceneo.pl możesz skonfigurować gotowe rotatory tak aby pasowały kolorem, rozmiarem i wyglądem do Twojej strony.

Wyszukiwarka produktów, która jest odpowiednikiem wyszukiwarki głównej na stronie Ceneo.pl. Dzięki temu użytkownik Twojej strony znajdzie każdy produkt, który przyjdzie mu do głowy, a który znajduje się w bazie Ceneo.pl. Wygląd wyszukiwarki możesz dowolnie dostosować do wyglądu swojej strony.

System poleconych

Dodatkowo każdy partner Programu Partnerskiego Ceneo.pl ma możliwość zarabiania 10% od zwerbowanych kolejnych partnerów. Kwota ta naliczana jest automatycznie, w momencie gdy polecony partner wygeneruje min. 50 klików.

Program oferuje również partnerom kreacje (linki tekstowe i banery) umożliwiające reklamowanie samego PP.

Wypłata prowizji partnerskiej

Zgromadzone środki na koncie partnerskim możesz wypłacić w każdym czasie, pod warunkiem, że saldo Twojego konta przekroczy 100 zł.

Bardzo dużą zaletą Programu Partnerskiego Ceneo.pl jest prostota użytkowania oraz wygoda. Po rejestracji, która trwa dosłownie kilka sekund, masz od razu możliwość stworzenia pierwszej kreacji i umieszczenia jej kodu na swojej stronie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Programu Partnerskiego Ceneo.pl.

 
 

Share This Post

Leave a Reply

© 2023 PPstarter.pl. All rights reserved. ·
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie