Złote Myśli

baner zpp

Czym są Złote Myśli?

Złote Myśli to wydawnictwo specjalizujące się w sprzedaży poradników w formie ebooków (PDF, EPUB, MOBI) i audioboków (MP3), oferowane publikację dostępne są również w wersji papierowej i na płytach CD. Oferta poradników jest bardzo szeroka i obejmuje takie dziedziny jak biznes (e-biznes), finanse, rozwój osobisty, zdrowie oraz wiele innych. Z pełna ofertą wydawnictwa możesz się zapoznać na stronie zlotemysli.pl.

Wydawnictwo Złotych Myśli działa w internecie już od roku 2004 i od samego początku posiada program partnerski. Do chwili obecnej program wypłacił swoim partnerom ponad 2 500 000 złotych prowizji (tak dobrze widzisz dwa i pół miliona złotych prowizji) co świadczy o profesjonalizmie ZPP (Złoty Program Partnerski) i co gwarantuje każdemu partnerowi, który będzie współpracował i aktywnie promował publikacje Złotych Myśli wysokie zarobki.

Wysokość prowizji w PP Złotych Myśli

Prowizja składa się z dwóch części, to jest:

  • 25% prowizji bezpośredniej – jest to prowizja, otrzymasz zawsze jeżeli klient dokona zakupu bezpośrednio z Twojego linka,
  • 15% prowizji wiecznej – jest to prowizja, którą otrzymujesz jeżeli klient dokonał pierwszego zakupu w wydawnictwie z Twojego linka oraz przy jego każdym kolejnym zakupie i to nie zależnie czy zakup nastąpił przez Twój link partnerski czy innego partnera.

Czyli razem jest to 40% prowizji od zakupionej publikacji.

Dodatkowo otrzymujesz również prowizję od każdego partnera, który zapisze się do PP z Twojego polecenia (linku partnerskiego) i wynosi 10-20% jego prowizji, miło prawda.

Inne zalety

Księgarnia bardzo często organizuje różne promocje dla swoich klientów, wysyłając maile do nich z Twoim linkiem partnerskim, za co otrzymujesz swoją część prowizji.

Ale to jeszcze nie wszystko, dodatkowo wydawnictwo organizuje konkursy dla swoich partnerów, gdzie partnerzy otrzymuje dodatkowe nagrody finansowe lub rzeczowe.

Poza tym wydawnictwo wysyła do wszystkich swoich partnerów newsletter, w którym informuje o nowych akcjach promocyjnych, konkursach dla partnerów oraz zapowiedziach wydawniczych.

Zapisz się do PP Złotych Myśli

 
 

Share This Post

Leave a Reply

© 2023 PPstarter.pl. All rights reserved. ·
Powered by WordPress · Designed by Theme Junkie